Apie mus
TAI NE NAMAS PRIE JŪROS, - TAI NAMAI PRIE JŪROS.

SEASIDE GARDEN

Uždarame, nedideliame, vos 15 dvibučių namų kvartale Kunigiškėse, ypatingas dėmesys yra skiriamas darnai ir harmonijai. Išskirtinės architektūros namai yra apsupti ypatingos augmenijos, kuri visais metų laikais išlieka gyvybinga, vešli ir džiugina sezoninėmis savo spalvomis. Projekto išskirtinumas, dėl architektūros ir pasirinktos augmenijos simbiozės kvartale, buvo labai greitai įvertintas projektą

jau pasirinkusių klientų: parduoti arba rezervuoti jau 8 iš 15 dvibučių namų.  Tad jeigu ir Jūs ieškote namų, kurie tiktų gyvenimui ne tik vasarą, o vienodai Jus džiugintų visais metų laikais, kviečiame detaliau susipažinti su projektu Seaside garden! NAMAIS, apsuptais ypatingo sodo, kuris visais metų laikais Jus kvies sustoti ir pamatyti sezonų virsmą ir spalvų žaismą.

Seaside Garden - nauji namai Palangoje
37,26 m²
Pirmas aukštas

Pirmo aukšto PATALPŲ EKSPLIKACIJA

Pirmo aukšto plotas 37,26 m²

1   Koridorius – 2,58 m²
2   WC – 2,71 m²
3   Tech.patala – 5,73 m²
4   Virtuvė – 7,18 m²
5   Svetainė – 19,06 m²
6   Terasa – 17,18 m²

27,40 m²
Antras aukštas

Antro aukšto PATALPŲ EKSPLIKACIJA

Antro aukšto plotas 27,40 m²

7   Koridorius – 1,71 m²
8   WC – 3,27 m²
9   Miegamasis – 9,46 m²
10   Miegamasis – 12,96 m²

BENDRAS PLOTAS: 64,66 m²

01

Gerbūvis

Ypatinga augmenija, kuri visais metų laikais išlieka gyvybinga, vešli ir džiugina sezoninėmis savo splavomis, jaukios vidaus gatvelės.

02

Nuosavas kiemas

Kiekvienam namui priklausys individualus nuo 155 kv. m iki 266 kv. m dydžio sklypas.

03

Atvira Terasa

Kiekvieno namo kieme bus įrengta termo medienos terasa, kuria galėsite džiaugtis ištisus metus.

04

Uždara teritorija

Patekimas į iš išorės tvora apjuostą kvartalą per automatinius vartus.

Seaside Garden © Fotografas - Leonas Garbačauskas
SEASIDE GARDEN

NAUJŲ NAMŲ LINK!

Projekte Seaside garden yra kruopčiai suplanuotos visos detalės – maksimalus vidaus erdvės panaudojimas, eksterjeras, visais metų laikais akis džiuginantis gerbūvis.
Projekto kūrėjai – Laurynas Žakevičius ir Evelina Gumuliauskaitė – kiekvieną projekto namų kvadratinį centimetrą planavo ne tik kaip profesionalūs architektai, tačiau tuo pačiu atliepdami ir šeimų poreikius bei suderindami tiek moterims svarbias detales, tiek vyrams būtinus akcentus. Pasirinkę namus Seaside garden projekte galėsite būti užtikrinti, kad namuose erdvės bus tiek, kiek jos reikia Jūsų šeimai ir kad Jums neteks mokėti už perteklinį bei funkciškai nepanaudojamą plotą. Įsitikinsite patys – Seaside garden net stogo šlaitas tampa funkcionalia daiktų laikymo vieta!
Tad jeigu Jūsų gyvenimo filosifija ir vizija atitinka projekto Seaside garden vertybes, kviečiame žengti žingsnį naujų namų link. Šiame kelyje esame pasiryžę visus žingsnius – net ir pačius mažiausius – žengti kartu su Jumis: pradedant tinkamsiausio Jums namo pasirinkimu, baigiant Jūsų naujų namų dekoro elementais.

05

Atsinaujinanti energetika

Iš anksto paruoštas pajungimo taškas ir numatyta vieta saulės baterijoms.

06

Įgyvendintas 1-asis projekto etapas

Jau pastatytus 1-ojo projekto etapo namus galima apžiūrėti gyvai.

07

Gyvenamoji paskirtis

Maksimalus dydžio (85 %) būsto kreditavimas bankuose, kadangi visų namų paskirtis yra gyve-namoji.

Galerija
SEASIDE GARDEN

Namų Nuotraukos

architektai
SEASIDE GARDEN

PROJEKTO KŪRĖJAI

Nuo didelės vizijos iki smulkiausių detalių – projekto idėjos autoriai, architektai ir pirmieji kvar-talo gyventojai – Lauryno Žakevičiaus ir Evelinos Gumuliauskaitės šeima. “Esame šeima su vaikais, tad pati pirma mūsų užduotis kuriant šį projektą buvo visų šeimos narių visapusiškas komfortas. Tad kartu su Evelina gludinome kiekvieno projekto dedamąją dalį iki ma-žiausių smulkmenų. Taip gimė Seaside garden projektas, kuriame komforto formulės sudedamosios dalys yra ne tik ergonomiškas namo išplanavimas ir žmogui tarnaujantis namas, tačiau ir aplinka, kuri mus supa pravėrus namų duris.

Vasarą, viskam aplinkui žaliuojant, visur yra gražu, tad norėjome sukurti aplinką, kurioje norėtųsi leisti laiką nepriklausomai nuo sezono. Todėl kilo idėja projektą apželdinti visais metų laikais gyvybinga, vešlia, su sezonų kaita spalvas keičiančia augmenija. Mums patiems tai nėra namai tik vasarai ar savaitgaliui, mes neapibrėžiame, ar tai yra pirmi, ar antri mūsų namai – tai tiesiog yra NAMAI. Su pakankamai erdvės tiek viduje, tiek lauke, šilti, šiesūs, jaukūs, funkcionalūs, komfortiški ir ergonomiški.”

Seaside Garden - Laurynas Žakevičius
Laurynas Žakevičius
Seaside Garden - Evelina Gumuliauskitė
Evelina Gumuliauskaitė
Vieta
Mus rasite

AIDO TAKAS, KUNIGIŠKĖS

UAB “Mirigita”

PROJEKTO GENRANGOVAS

UAB “Mirigita” – viena iš didžiausių statybų versle dirbančių kompanijų Žemaitijos regione, kuri savo veiklą sėkimgai vykdo jau šešioliką metų. Sukauptos žinios, patirtis, bei įgyta kvalifikacija užtikrina aukštą UAB „Mirigita“ teikiamų paslaugų kokybę, bei didelių ir sudėtingų projektų tinkamą įgyvendinimą.

IŠSIRINKITE NAUJUS NAMUS